PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107893}
6,0 1 544
oceny
6,0 10 1 1544
Blueberry
powrót do forum filmu Blueberry

Dla mnie słaby

ocenił(a) film na 3

Zachwycona zwiastunem na TVN7 postanowiłam obejrzeć "Blueberry". I się rozczarowałam.
Punkty ode mnie za wspaniałe zdjęcia i fajny pomysł na film. Reszta jest dla mnie niewypałem.
Wiedziałam, że to tak naprawdę nie będzie western, wiedziałam, że będzie to coś innego. Mimo to, "Blueberry" nie wciągnął mnie ani na minutę. Owszem - początek ładny, nawet się zachwycałam tymi świetnymi widokami, atmosferą mistycyzmu, ale dla mnie ten film nic nie wnosi. Nie poznałam dobrze bohatera, nic mnie nie przyciągnęło do niego. Nie czułam żadnego przekazu do mnie, do widza.
Miałam temat akcji przemilczeć, ale wspomnę jednak - tu akcji nie ma w ogóle, może to miał być taki zamysł, ale chyba nie wyszło. Film jest nudny jak flaki z olejem.
No, dobra. Akcję zastępujemy czymś innym - ale tu chyba nie zastąpiono jej niczym.

ocenił(a) film na 10
ringerilia

Zdaje mi się, że akcji nawet w zamyśle nie miało tam być, tylko wiadomo...dystrybutorzy wiedzą lepiej. Dla mnie osobiście to w żadnym wypadku nie był western(jedyne co ma wspólnego to miejsce i czas), może dlatego tak przypadł mi di gustu. Oglądając film po raz trzeci, tym razem w telewizji mocno się rozczarowałem. To co urzeka mnie w Blueberry to klimat, który teraz był przerywany i niszczony niekończącymi się reklamami.
Jest to film dla miłośników klimatu "Kwiatu granatu", imho.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones