PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107893}
6,0 1 543
oceny
6,0 10 1 1543
Blueberry
powrót do forum filmu Blueberry

Arcydzielo!!!

ocenił(a) film na 9

Film jest moim zdaniem swietny, ma cos w sobie, wspaniala muzyka, piekne zdjecia i ciekawy scenariusz, razem to wszystko tworzy ciekawy i troche psychodeliczny film. Polecam choc wiem, iz mozna niezaakceptowac takiego kina. Pozdrowienia!

użytkownik usunięty
condemnation_2

"Arcydzieło"??? - boosze człowieku...masz chyba naprawdę wypaczony gust. Wg. mnie jest to zdecydowanie jeden z najgorszych i najnudniejszych filmów jakie miałem w życiu nieprzyjemność oglądać. Chyba za 4-tym razem udało mi się go skończyć. I co w nim niby ciekawego? Fabuła jest prosta jak drut : Młody człowiek przybywa do małego miasteczka, gdzie od razu zakochuje się w dziewczynie. Po chwili dochodzi do konfrontacji z głównym bandziorem. A że główny bohater jest niedoświadczony...ledwo uchodzi z życiem. Póżniej widzimy go już jako dorosłego mężczyznę - krzepkiego i silnego. Dodatkowo wpleciony zostaje motyw zachłannych poszukiwaczy złota. Film niemiłosiernie się wlecze...no i dochodzi do finałowej sceny gdzie ginie bandzior, a bohater odchodzi z dziewczyną u boku. Owszem...zdjęcia całkiem niezłe...ale nic poza tym. "Blueberry" już dawno wyszedł na dvd i nie zdziwię się jeśli nie ujrzymy go w kinach - bo nie jest po prostu tego wart. Film polecam osobom które nie mają już zupełnie nic do roboty i innych filmów do obejrzenia.

ocenił(a) film na 9

"(...)Polecam choc wiem, iz mozna niezaakceptowac takiego kina..."!!

ocenił(a) film na 1
condemnation_2

ja na tym filmie zasnołem , bo jest tragiczny , nudny i ciągnie się niemiłosiernie i wg mnie szkoda tracić czas ogladając takie filmy...

ocenił(a) film na 10
condemnation_2

Oczywiście ,ze to arcydzieło swietny film, inny western,dobry temat.A jeśli ktoś usnął mi tez się kiedyś zdarzyło to przez zaklinanie tych indian.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones